Šeimos receptas

Jau virš dešimtečio didžiuojames galėdami kiekvieną dieną dirbti mylimą darbą, kuriant ypatingo skonio, mūsų ranko darbo - obuolių sūrius, pagal mūsų giminės receptą. Su didžiausia meile iš mūsų namų, jie keliauja po visą pasaulį, o taip pat ir Jūsų namus.

Apie mus

Autentiškas, daugiau nei 100 metų senumo mūsų šeimos receptūros obuolių sūris yra rankų darbo desertas, pagamintas tik iš lietuviškų obuolių. Kilęs iš viduramžių valdovų ir didikų dvarų, obuolių sūris atkeliauja ir ant Jūsų stalo. Vienas kilogramas šio deserto gaminamas net iš mažiausiai 5 kg išskirtinės kokybės obuolių. Naudojame tik šviežius lietuviškus obuolius, todėl gaminyje išlieka daug organizmui reikalingų medžiagų ir vertingų vitaminų. 

Gaminame ne tik tautinio paveldu pripažintą tradicinį obuolių sūrį. Mūsų naujieji sūriai, pagardinti aitriąja paprika, mėtomis, cinamonu, riešutais ar svarainiais, sukuria visiškai naujus potyrius. Sūris tinkamas dėti ir ant šventinio stalo, ir kaip užkandis pertraukėlės metu. Taip pat tai tampa puikia dovana iš Lietuvos, atspindinčia mūsų šalies kulinarinio paveldo tradicijas!

Gamyboje nenaudojame jokių konservantų ar sintetinių skonio stipriklio.Mūsų obuolių sūris gaminamas rankomis, džiovinamas ant malkomis kūrenamo pečiaus.

 

Tautinis paveldas
  • Aukštaitijos kaime gamina seniausią lietuvišką saldumyną – yra priežastis, kodėl jį pamėgo jūreiviai

    Skaityti 
  • Tūkstančių tūkstančius obuolių sūrių suslėgę Vaida ir Gvidas – apie brangiai kainuojančią laisvę

    Skaityti